Сила в правді

Навігація

Бюджет-2018: які виплати зростуть найбільше

Бюджет-2018: які виплати зростуть найбільше
в Економічна правда/Новини

У Парламенті зареєстровано проект закону «Про державний бюджет України на 2018 рік», який підготував Кабінет міністрів України. Законопроект зареєстрований під №7000, але його текст поки відсутній.

Про це повідомляє  “Народна правда“, посилаючись на сайт парламенту,

Як відомо, у п’ятницю під час засідання Уряду було схвалено  проект Держбюджету на 2018 рік, в якому урядовці заклали ріст внутрішнього валового продукту на рівні 3% при 7-відсотковій інфляції.

Проектом Держбюджету-2018 передбачено виділення 163 млрд грн на безпеку та оборону держави.

Крім того, законопроект передбачає встановлення з 1 січня мінімальної зарплати у розмірі 3723 гривень і прожиткового мінімуму – на рівні  1700 гривень.

В проекті бюджету закладено видатки на соціальну сферу у розмірі 122,7 млрд грн, з яких 55 мільярдів – на субсидії, на галузь охорони здоров’я – 112,5 млрд гривень.

В 2018 році на будівництво та ремонт доріг в Кабміні запланували виділити 44 мільярди гривень.

Галузь освіти буде профінансована на 217,5 млрд грн, зокрема, 1 млрд урядовці планують спрямувати на модернізацію початкової школи, 504,5 млн – на потреби інклюзивної освіти.  Крім того, в Кабміні  пообіцяли підвищити на чверть зарплату педагогам.

Нагадаємо, раніше депутати фракції БПП зажадали від Гройсмана підняти «мінімалку». Фракція “Блок Петра Порошенко” ініціює підвищення мінімальної зарплати до 4 тис. гривень.

Також Кабінет Міністрів планує скасувати оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів. Цей 15-відсотковий податок було запроваджено в 2015 році з ініціативи уряду Арсенія Яценюка як вимушений крок.

Раніше ми повідомляли про заяви уряду України  про «осучаснення» пенсій. Планується, що вони будуть перераховані сьогоднішнім пенсіонерам в сторону збільшення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: