Сила в правді

Навігація

Екс-президент Польщі озвучив час відходу Росії з Донбасу

Екс-президент Польщі озвучив час відходу Росії з Донбасу
в Закордонна правда/Новини

Російська Федерація  буде підтримувати конфлікт на Донбасі у “замороженому стані” до 2018 року  –  аж до виборів президента Росії і ситуація якимось чином почне змінюватися лише після них.
Про це заявив  в інтерв’ю “112 каналу” екс-президент Польщі Александр Кваснєвський, передає “Народна правда“.

“Ситуацію на Донбасі буде “заморожено” до 2018 року. І якщо на виборах президента знову переможе Путін, вона почне змінюватися”, – заявив Кваснєвський.

Екс-президент Польщі припустив, що після президентських виборів Путін може вирішити, що Росії  потрібні реформи, модернізація та підтримка Заходу. А підтримку Заходу він зможе отримати лише після вирішення українського конфлікту на Донбасі”, – заявив політик.

Александр Кваснєвський переконаний, що найбільшою загрозою для України і  для світу  є саме  “заморожений конфлікт”, нагадавши про інші “заморожені конфлікти”: в Нагорному Карабасі він триває 25 років, в Придністров’ї  – 25 років, на Кіпрі – 50 років.

Політик вважає, що позиції України будуть ослабленими, якщо конфлікт буде “заморожено”, але назвав рецепт подальшого успіху.

“Ви повинні продовжувати реформи. Навіть найменший успіх України, будь-яка хороша новина, яка приходить з України, допомагатиме вашим захисникам у світі”, – сказав Кваснєвський.

Нагадаємо, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов.

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохи змінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

Також повідомлялося, що президент України Петро Порошенко побачив зміни у поведінці Путіна. Петро Порошенко вважає, що президент Російської Федерації Володимир Путін змінив войовничу риторику і почав робити певні поступки за всі роки збройного конфлікту на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: