Сила в правді

Навігація

Генерал викрив небезпечний план Путіна щодо Донбасу

Генерал викрив небезпечний план Путіна щодо Донбасу
в Новини/Соціальна правда

Екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенков прокоментував інформацію про припинення фінансової підтримки з російського бюджету для самопроголошених “ЛДНР”.

Про це він розповів “Обозревателю”, передає “Народна правда“.

За словами генерал-лейтенанта, за пропозицією про припинення надання “гуманітарної допомоги”окупованим територіям Донбасу, що надійшла з  уряду Російської Федерації,  може приховуватися бажання чинити політичний вплив на Україну через  Донбас.

“Ми були готові до того, що така пропозиція рано чи пізно з’явиться. По-перше, це викликано  дефіцитом коштів бюджет РФ, а по-друге, Кремль хоче показати, що переходить в нову область миротворчості і таким чином підкреслює, що Донбас – це частина України, хоча, як там вважають, на Донбасі йде “громадянська війна”. Москва хоче показати, що саме Україна несе всю відповідальність за нещастя людей, які там проживають”, – розповів він.

Романенков  переконаний, що відмовляючись від гуманітарної допомоги бойовикам, Кремль вирішує “подвійну проблему”: з одного боку, суто фінансову, з іншого – пропагандистсько-політичну.

Генерал вважає, що “здаючи” Донбас, Путін намагатиметься зберегти обличчя і досягти своїх цілей у політичному управлінні – через Донбас впливати на Україну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Російської Федерації  планує припинити “гуманітарну підтримку” окупованого Донбасу. Натомість в РФ планують фінансувати проекти в анексованому Криму та в Калінінграді.

Раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув низку своїх умов.

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохи змінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: