Сила в правді

Навігація

Коли і як Росія піде з Донбасу: Гримчак назвав подробиці

Коли і як Росія піде з Донбасу: Гримчак назвав подробиці
в Новини

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак заявив, що війська РФ залишать територію Донбасу в 2018 році.
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак заявляє, що російські війська покинуть територію Донбасу в 2018 році, після чого на окупованих територіях буде введена тимчасова адміністрація, повідомляє Народна Правда з посиланням на “Радіо Свобода”.

“З початку року я особисто заявляв про те, що в 2018 році російські війська покинуть територію ОРДЛО. Мене запитали, на якій підставі я це говорю, і я відповів, що у мене є інформація про те, що фінансування в 2018 році не буде. інформація ця тільки підтвердилася. Думаю, Донецька область в наступному році в тому чи іншому вигляді повернеться в Україну. і швидше за все за участю миротворців. буде тимчасова адміністрація, буде роззброєння бойовиків, вийдуть російські війська і вийдуть найманці “, – заявив він.

За його словами, Росія припинить фінансування “гуманітарних проектів” бойовиків “ЛНР” і “ДНР” у вересні 2018 року. Чиновник пояснив, що виведення російських військ з території Донбасу розпочнеться з введення миротворців ООН на всю територію ОРДЛО.

“Наскільки правильно я розумію виступ міністра закордонних справ, ми свою позицію погодили з членами Ради безпеки. І не можна говорити, що з боку Росії немає політичних кроків. Адже зміна позиції з того, що” не можна “миротворців ООН на” можна “, говорить про тому, що і російська позиція змінюється. і думаю, що рішення про миротворців буде підтримано Росією, тому, що іншого виходу у них немає “, – додав Гримчак.

Нагадаємо, за словами екс-президента Польщі Александр Кваснєвського, Російська Федерація  буде підтримувати конфлікт на Донбасі у “замороженому стані” до 2018 року  –  аж до виборів президента Росії і ситуація якимось чином почне змінюватися лише після них.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: