Миротворці на Донбасі: Меркель повідомила про подробиці розмови з Путіним

Миротворці на Донбасі: Меркель повідомила про подробиці розмови з Путіним
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Як виявилося, канцлер Німеччини Ангела Меркель вже встигла обговорити з очільником Кремля Володимиром Путіним питання, яке стосується розміщення миротворців ООН на Донбасі для захисту спостерігачів ОБСЄ.

Ангела Меркель підкреслила, що знайшла пропозицію президента РФ Володимира Путіна направити місію ООН цікавою, пише Народна Правда з посиланням на Reuters.

Loading...

Меркель розповіла, що кілька днів тому обговорювала з Путіним дане питання, в якому вона озвучила власну думку, що місія миротворців повинна мати доступ до всієї території, де розміщується ОБСЄ, тобто до всієї території Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, 8 липня, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і президент Російської Федерації Володимир Путін домовилися про важливість дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

Ініціатива бундесканцлера Німеччини Ангели Меркель змусила Путіна погодиться з по суті з повним «зливом» проекту «Новоросія».

Президент Путін виклав канцлеру Ангелі Меркель російську ініціативу про місію ООН на Донбасі, і погодився з тим, що проект резолюції Радбезу можна доповнити пунктом про розміщення миротворців в усіх місцях поїздок спостерігачів моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

Раніше російський політик Ілля Пономарьов  інтерв’ю “Народній Правді” заявляв, що Путін досі не вважає українців окремим народом.

Нагадаємо, ЗМІ зловили Путіна на черговій брехні щодо співпраці з Німеччиною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...