Сила в правді

Навігація

Названо фактор, який стримає агресію Росії в Україні

Названо фактор, який стримає агресію Росії в Україні
в Новини/Політична правда

Продовження агресії Російської Федерації проти України в майбутньому стримає лише один фактор. За словами голови правління холдингу “Нафтогаз України” Андрія Коболєва, цим фактором є збереження обсягів транзиту газу РФ через територію України в країни Євросоюзу до 2019 року.

Про це він заявив в інтерв’ю «Сегодня», інформує видання «Народна Правда».

“Путіну необхідно вирішити, чи буде він розглядати повне вторгнення в Україну і що тоді буде з експортом газу в ЄС … І, якщо відповідь буде “ні”, а зараз ця відповідь “ні”, можливо це одна з тих речей, яка стримує його від вторгнення в Україну”, – повідомив Коболєв.

Також він додав, що Києву потрібно всіма способами утримати нинішні обсяги транзиту палива до країн ЄС.

Нагадаємо, голова Центру дослідження Російської Федерації Володимир Огризко вважає, що після надання Америкою Києву летального озброєння РФ припинила б свої агресивні дії проти України. На його думку, чим більшою буде ціна військових авантюр Путіна, тим меншою буде спокуса ними займатися.

Додамо, у Генштабі повідомили, що Росія приховала деталі навчань “Захід-2017″. Керівництво РФ все ще не розголошує масштаби військових маневрів, а також число солдатів, які будуть приймати участь в них.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: