Сила в правді

Навігація

Названо новий розмір пенсії та зарплати

Названо новий розмір пенсії та зарплати
в Новини/Політична правда/Соціальна правда

У п’ятницю, 15 вересня, Кабінет Міністрів України схвалив проект бюджету на наступний рік. За словами прем’єра Володимира Гройсмана, документ вже був переданий на розгляд до Верховної Ради.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на «Телеграфъ».

У проекті закладено підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму доходів громадян. Так, мінімальна зарплата складе 3723 грн з 1 січня 2018 роки (зростання на 523 грн, на сьогодні мінімалка становить 3200 грн).

Названо новий розмір пенсії та зарплати

На засіданні уряду Гройсман заявив, що мінімальна зарплата буде рости швидше, ніж інфляція. Згідно зі схваленими раніше напрямками бюджетної політики, які були враховані при формуванні бюджету, прожитковий мінімум буде збільшуватися два рази у 2018 році. З 1 січня цей показник залишиться незмінним після збільшення його з 1 грудня 2017 року, але потім зросте з 1 липня та з 1 грудня 2018 року.

Названо новий розмір пенсії та зарплати

Раніше повідомлялося про зростання зарплат для учасників бойових дій в АТО. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

Також повідомлялося про те, що в Раді запропонували підвищити мінімальну зарплату для українців. З такою ініціативою до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана звернулися депутати від БПП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: