Російський винищувач розірвало під час навчань “Захід-2017” (фото)

Російський винищувач розірвало під час навчань “Захід-2017” (фото)
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На спільних російсько-білоруських навчань “Захід-2017” стався серйозний інцидент з російським винищувачем. На аеродромі “Шайковка” в Калузькій області РФ бомбардувальник Ту-22 М3 викотився за межі злітної смуги. 

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на Ukrnews24.

Ніхто з екіпажу не постраждав, але повідомляється, що поломки дуже серйозні. Зокрема, у бомбардувальника надламалися стійки шасі, внаслідок чого літак ліг на “черево”, пошкодивши хвостову частину і ліву площину фюзеляжу.

Російський винищувач розірвало під час навчань “Захід-2017” (фото)

Нагадаємо, 4 вересня, в Білорусі стартували масштабні військові навчання за участю Росії “Захід-2017”. Як зазначається, в навчаннях візьмуть участь до 13 тисяч військовослужбовців. Маневри триватимуть до 20 вересня.

Раніше  експерт назвав небезпечні для вторгнення в Україну напрямки в зв’язку з проведенням військових навчань “Захід-2017”. Генерал-лейтенант Юрій Думанський вважає, що Збройні сили України повинні бути готові відбити будь-яку загрозу з боку Російської Федерації під час військових навчань армії Кремля на території Білорусі.

Також  у Генштабі забили на сполох через те, що Росія приховала деталі навчань “Захід-2017″. Керівництво Російської Федерації не розголошує масштаби військових маневрів, а також число солдатів, які будуть приймати участь в цих маневрах на військових полігонах Білорусі.

Ми також повідомляли, що бойовики “ЛДНР” синхронізували свої військові навчання з маневрами “Захід-2017″. Кремль дав наказ бойовиками “ДНР” та “ЛНР” та своїм найманцям, які воюють проти Збройних сил України на Донбасі, провести свої навчання на місцевих полігонах.

Джерело: Народна Правда