Сила в правді

Навігація

Росія програє на Донбасі з єдиної причини

в Новини/Політична правда

Російська Федерація в ході війни на Донбасі просто видихається і в підсумку все одно програє. Це станеться через те, що Кремль порушив ряд міжнародних договорів та норм.

Про це повідомив екс-спікер Палати представників Сполучених Штатів Америки Ньют Гінгріч на Ялтинській європейській стратегії у Києві, інформує видання “Народна Правда” з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

Він вважає, що росіяни на чолі з Володимиром Путіним програють через звичайне виснаження.

“Я думаю, він спочатку програє на Східній Україні, потім програє в Криму”, – сказав Гінгріч.

Крім цього він додав, що світова спільнота не стане відступати у питанні конфлікту на Донбасі, а нинішня агресія РФ ніяк не принесе їй величі, а тільки ізолює країну від міжнародної спільноти.

Нагадаємо, на думку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака, внаслідок міжнародного тиску у Росії виникли щонайменше дві основні причини для виходу з військового протистояння на Донбасі. Висновки Гримчака базуються на Протоколі про виконання Мінських угод який було прийнято у 2015 році у лютому.

Додамо, президент РФ Путін зробив несподівану заяву про введення миротворчої місії ООН на окупований Донбас. При цьому Путін  зазначив ряд своїх умов.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.
Завантаження...
Завантаження...

Останні Новини

Scroll Up