Сила в правді

Навігація

Тіллерсон висунув Росії нове звинувачення

в Закордонна правда/Новини

Державний секретар США Рекс Тіллерсон висунув Росії нові звинувачення  у загрозах з її боку для сусідніх демократичних країн і висловив також підтримку демократіям цих країн.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на  Укрінформ.

“Росія погрожує своїм демократичним сусідам, атакує  основу наших демократій, втручається у наші вільні і чесні вибори. США завжди будуть стояти разом зі своїми демократичними партнерами”, – сказав глава Держдепу  США.

Також  Тіллерсон закликав партнерів бути більш уважними.

“Нам треба співпрацювати разом для захисту наших демократій від втручання надалі”, – наголосив глава зовнішньополітичного відомства США.

Нагадаємо, раніше державний секретар США Рекс Тіллерсон виступив зі словами підтримки ініціативи президента РФ Володимира Путіна щодо введення миротворчого контингенту в зону конфлікту на Донбасі. На думку глави Держдепу США, це допомогло б імплементувати Мінські домовленості.

Як відомо, 5 вересня президент Путін заявив, що присутність миротворців ООН на Донбасі пішло б на користь вирішення конфлікту на Сході України, висунувши при цьому низку своїх вимог.

Тим часом, в США ходять наполегливі чутки про швидку відставку Тіллеросна з займаної посади. Особи, наближені до зовнішньополітичного відомства США, називають новим головою відомства Ніккі Хейлі, нині постійного представника Штатів при ООН.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.
Завантаження...
Завантаження...

Останні Закордонна правда

Scroll Up