Сила в правді

Навігація

“Укрпошта” зменшує тарифи: що потрібно знати

в Новини/Соціальна правда

Плата за доставку пошти до передмість Києва, Дніпра та Харкова стане удвічі дешевшою. З 15 вересня “Укрпошта” розширила тарифні зони для сотні своїх відділень. Відтепер в цих відділеннях  діятиме тариф “в межах обласного центру” без врахування тарифу “доставка в село”.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на Gazeta.ua.

“Цим своїм рішенням ми плануємо  залучити клієнтів, які мешкають на околицях  великих міст України, які за більш вигідним тарифом будуть користуватися сервісом “Укрпошти” у відділеннях зв’язку”, – розповів Олександр Перцовський,  перший заступник керівника  ПАТ “Укрпошта” .

Варто зазначити, що до цього вартість відправлень “Укрпошта Експрес” масою 250 г з Києва до Вишгорода, що під Києвом, коштувала: за тарифом у межах області – 15 грн, сюди ж донараховувалася доплата за доставку в село – 9 грн. Тобто,  24 грн.

З 15 вересня доставка такого відправлення коштуватиме всього 12 грн.

Також раніше ми повідомляли, що “Укрпошта” працюватиме за новим графіком. Понад 500 об’єктів поштового зв’язку долучаються до подовжених графіків роботи та працюватимуть без закриття на обідню перерву.

Нагадаємо також, «Укрпошта» заявила про намір поставляти природний газ. ПАТ «Укрпошта» подали заявку на отримання ліцензії на постачання природного газу в Україну.

Раніше також повідомлялося про намір законодавців зробити «Укрпошту» банківською установою. Зареєстрований у парламенті законопроект № 6601 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв’язку» дозволить функціонувати «Укрпошті» як банк, проте без отримання банківської ліцензії та без необхідності виконувати всі нормативні вимоги НБУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: