Величезний астероїд летить до Землі (фото)

Величезний астероїд летить до Землі (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини

Астрономи зі Сполучених Штатів Америки повідомили, що до нашої планети на дуже великій швидкості летить великий астероїд, а другий вже пролетів біля Землі. Вчені присвоїли їм клас «Аполлон». Один з астероїдів пролетів біля нашої планети зі швидкістю майже 80 тисяч кілометрів на годину, а другий наближається зі швидкістю 50 тисяч км/год.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на Discover24.

Зазначається, що перший наблизиться на відстань 8,7 млн ​​км від планети і пролетів біля планети 14 вересня. Другий астероїд пролетить трохи пізніше – 26 вересня. Його відстань до Землі складе дев’ять мільйонів кілометрів.

Фахівці сподіваються, що другий астероїд не зачепить Землю, так як в іншому випадку її чекає кінець. Вчені додали, що незабаром повз нашу планету буде пролітати ще велика кількість величезних астероїдів. Однак вони заспокоїли, так як всі вони не становлять небезпеки для Землі.

Величезний астероїд летить до Землі (фото)

Нагадаємо, Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США оприлюднило відео найпотужнішого спалаху на Сонці. Відзначимо, спалах на світилі був найбільшим за останні 12 років.

Додамо, суперспалах на Сонці може погубити людську цивілізацію. Про це попереджають фахівці з Гарварду, за словами яких, це явище завдасть непоправної шкоди людству.

Джерело: Народна Правда