Сила в правді

Навігація

Відтепер субсидію призначатимуть за новою схемою

Відтепер субсидію призначатимуть за новою схемою
в Новини/Соціальна правда

В Україні з нового опалювального сезону зміняться правила надання субсидії. На індивідуальне опалення вони будуть призначатися з 15 жовтня по 15 квітня, а для централізованого опалення цей термін буде визначати мер міста.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на Урядовий портал.

У посланні також зазначили, що це рішення на даний момент є соціально та економічно обґрунтованим, так як кожен керівник міста буде розраховувати розумне споживання енергоресурсів, особливо в той період часу, коли погода цьому сприяє. Це також наближає країну до її стратегічної мети – до 2020 року стати повністю енергонезалежною.

Нагадаємо, в Міністерстві соціальної політики заявили, що сподіваються на скорочення кількості отримувачів субсидій. Там вважають, що різке зростання тарифів на комуналку зупинилося, а також  доходи українців виросли.

Додамо, в майбутньому в Україні планується введення абонплати за природний газ. Це випливає з зобов’язань нашої держави перед кредиторами з Міжнародного валютного фонду (МВФ).Введення абонентної плати за природний газ в Україні випливає з діючого законодавства та меморандума, підписаного спільно з МВФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: