Сила в правді

Навігація

Як киянам безкоштовно отримати 10 соток землі

в Новини/Соціальна правда

У п’ятницю, 15 вересня, у програмі «Громадська приймальня» на одному зі столичних телеканалів обговорювалося питання можливості безкоштовного отримання земельної ділянки.

Можливість отримати земельну ділянку регламентується статтею 121 Земельного кодексу, яка визначає, що кожен громадянин України може отримати ту чи іншу площу в залежності від цільового призначення земельної ділянки безоплатно, пише Народна Правда з посиланням на zrada.today.

Наприклад, якщо громадянин хоче отримати безоплатну земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, він може претендувати на два гектари.

Термін «ведення селянського господарства» означає, що громадянин може обробляти отриману землю, вирощувати сільськогосподарські культури, продавати їх і заробляти на цьому гроші.

Для ведення садівництва можна отримати 12 соток, а для будівництва й обслуговування житлового будинку – у селі 25 соток, у селищі 15 соток, у місті 10 соток.

Більш докладно про те, скільки землі можна отримати, як вибрати земельну ділянку, які документи для цього потрібно подати у відповідні державні установи, і багато іншого, дивіться у відео.

Нагадаємо, українці, які проживають в орендованому житлі, можуть отримати субсидію на тепло, газ, електроенергію, а також воду. Однак вони можуть це зробити лише у тому випадку, якщо вони нададуть договір про оренду житла. Угоду не потрібно завіряти у нотаріуса, достатньо надати підписи власника житла та самого орендаря.

А ось українців, які не сплатять податок на нерухомість, будуть покарані. Ті з громадян, що не внесли в казну за «надлишкові» квадратні метри, вже цієї осені можуть бути оштрафовані.

Також ми писали, що за останні кілька тижнів ринок нерухомості традиційно пожвавився після закінчення літніх відпусток, а також після активізації бізнесу. Покупців стало багато і вони в рази активніше цікавляться різними об’єктами нерухомості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: