Які продукти максимально сприяють появі целюліту

Які продукти максимально сприяють появі целюліту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Целюліт або “апельсинова кірка” проявляється у вигляді надмірної пухкості тіла та зміни рельєфу шкіри. Целюліт часто супроводжується надлишковою вагою, проте надмірна вага не є основною причиною появи целюліту.

Целюліт вражає жінок незалежно від їх комплекції і зовнішнього вигляду. Головна причина появи целюліту – це незбалансоване харчування та гормональну порушення. Однак, є продукти та шкідливі звички, які можуть збільшити мовірнітьс виникнення “апельсинової кірки”. Від них варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, передає “Народна Правда” з посиланням на телеканал “24“.

Loading...

Куріння та алкоголь

Пагубний вплив куріння на організм всім давно відомий. До того ж, куріння може спровокувати появу целюліту. Так само і алкоголь. Хоча алкоголь напої дозволяється вживати в невеликій кількості, наприклад, сухе вино чи джин.

Сіль

Відомо, що сіль затримує воду в організму. Якщо від неї відмовитися, то набряки зменшаться, а вже наявний целюліт буде не таким помітним. Спочатку вся їжа буде здаватись прісною, однак вже за місяць ви звикнете і почнете відчувати справжній смак їжі.

Цукор

Цукор радять прибрати з раціону усім, хто слідкує за фігурою. Його краще замінити в раціон фруктами, які містять корисні вітаміни та мікроелементи.

Кава і шоколад

Каву, яку зазвичай п’ють із цукром та молоком, краще замінити несолодким зеленим чаєм. Бадьорить він набагато краще. Дозволяється випивати одну чашку чорної кави без підсолоджував та вершків на день. Щодо шоколаду, то молочний та білий варто взагалі виключити з раціону. А от чорний шоколад у невеликих дозах можна смакувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...