Хто замінить ватажків ОРДЛО: названо чотири кандидатури

Хто замінить ватажків ОРДЛО: названо чотири  кандидатури
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На тлі чуток про зміни у лавах ватажків т.зв. “ЛДНР”, висуваються припущення щодо їхніх наступників. Зазначається, що місце Олександра Захарченка може зайняти екс-регіонал Олександр Бобков, а наступником Ігоря Плотницького може стати український політик, лідер партії “Союз лівих сил” Василь Волга.

Разом із тим, джерела, втаємничені у справи бойовиків, стверджують, що найближчим часом жодних змін не станеться, інформує “Народна Правда” із посиланням на Апостроф.

Loading...

“Поки живий “Мінськ”, заміна неможлива, оскільки при здійсненні заміни ми можемо втратити статус парламентера. Київ може використовувати факт зміни лідерів для зриву переговорів. Москва не готова жертвувати своєю позицією, тому Плотницького та Захарченка будуть терпіти до останнього, вірніше, до їх “перевиборів”, – зокрема сказав співрозмовник.

Крім того, за інформацією джерела, трансформації у ЛДНР можуть відбутися післях так званих “виборів”, які можуть відбутися раніше у випадку загибелі когось із ватажків бойовиків.

Разом із цим, джерело зауважило, що вважає ймовірним прибуття нових кураторів, яки будуть курирувати діяльність “республік” де-факто, тоді як де-юре при владі залишаться ті самі особи.

Крім того, в самих самопроголошених “республіках” сумніваються, що в разі заміни Захарченка та Плотницького їх місця займуть Бобков з Волгою.

Джерело назвало інших претендентів, які можуть номінально очолити ДНР і ЛНР. Так, у Донецьку це місце пророкують екс-голові місцевої “Альфи”, голові “Патріотичних сил Донбасу” Олександру Ходаковському, єдиному опоненту Захарченка на окупованій частині Донецької області. Хоча Ходаковський не є фаворитом кремлівського куратора Донбасу, помічника президента РФ Владислава Суркова і навіть не належить до його команди, але він має сильних покровителів, які після ймовірного переобрання Володимира Путіна на четвертий термін навесні 2018 року будуть готові штовхати Ходаковського нагору.

Другим кандидатом називають одіозного польового командира бойовиків Ігоря Безлера, більше відомого як “Бєс”, який захоплював Горлівку 2014 року.

У Луганську місце ватажка пророкують людині Олександра Єфремова – представнику ЛНР на мінських переговорах Владиславу Дейнего.

Ще одним варіантом для ЛНР є так званий “прем’єр” Сергій Козлов, який є не тільки політичним опонентом Плотницького, але й представником антисурковського табору.

Нагадаємо, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньопереміщених осіб Юрій Гримчак висловив думку, що вже у наступному році непідконтрольні наразі Україні територія т.зв. “ДНР” може повернутися до status quo. На думку Гримчака, у 2018 році вся Донецька область за допомогою миротворців ООН може повернутися під контроль України в тому чи іншому вигляді.

Крім того, раніше Юрій Гримчак заявив, що Росія відходить з Донбасу. Високопосадовець заявив, що на окупованих територіях спостерігається відведення Росією військової техніки та цінного військового майна.

Нагадаємо також, за словами екс-президента Польщі Александр Кваснєвського, Російська Федерація  буде підтримувати конфлікт на Донбасі у “замороженому стані” до 2018 року  –  аж до виборів президента Росії і ситуація якимось чином почне змінюватися лише після них.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...