Сила в правді

Навігація

Кемерон вказав на “пастку” Путіна для України

Кемерон вказав на “пастку” Путіна для України
в Новини/Соціальна правда

На думку колишнього прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, в ідеї введення миротворчого контингенту на Донбас міститься певна загроза для України. Через те, що справжньою проблемою регіону є російська агресія, єдиним вірним кроком для подолання кризи є дії, направлені на виведення військ та відновлення контролю над кордонами.

На думку Кемерона, це не потребує розміщення миротворців, інформує “Народна Правда” із посиланням на LB.ua.

За його словами введення миротворчих сил хлча й зробить конфлікт менш гострим, проте більш тривалим та “замороженим”.

Кращим варіантом на думку Кемерона було б, якщо б бойовики припинили агресію проти спостерігачів ОБСЄ. Також важливо, щоб миротворці в разі розміщення не стали силою, яка створить нову межу між т.зв. “республіками” і рештою України.

Нагадаємо, а словами віце-прем’єра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, на те, щоб на Донбасі з’явився миротворчій контингент ООН, навіть після ухвалення рішення про це, необхідно 6-8 місяців. Активізація РФ питання розміщення миротворчого контингенту на Донбасі, обумовлена політичною ситуацією всередині Росії, що пов’язана із виборами президента РФ у 2018 році.

Нагадаємо також, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов.

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохи змінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: