NASA показало фото помираючої зірки

NASA показало фото помираючої зірки
Автор Желізняк Олександр в Новини

Астрономам за допомогою телескопа Хаббл вдалося сфотографувати величезну водневу зірку Кемпбелла в сузір’ї Лебедя, яка переживає останній етап своїй еволюції.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на прес-службу NASA.

Loading...

У деяких наукових теоріях сказано, що після виснаження запасів термоядерного палива Сонце почне розширюватися та в ході цього процесу поглине найближчі планети (в тому числі і Землю).

Станеться це через 5 мільярдів років. Світило викине у космос більшу частину своїх речовин, а ядро ​​стане білим карликом. Саме таку картину передав Хаббл, коли сфотографував загибель зірки Кембелла.

Зазначається, що ця зірка віднесена до дуже рідкісної групі зірок WC, в яку занесені зірки-ветерани сонячної маси. Зірки WC маю велику кількість вуглецю та кисню, однак мало азоту.

NASA показало фото помираючої зірки

Раніше ми повідомляли, що величезний астероїд летить до Землі. Вчені присвоїли йому клас «Аполлон». Він наближається до нашої планети зі швидкістю 50 тисяч км/год.

Нагадаємо, Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США оприлюднило відео найпотужнішого спалаху на Сонці. Відзначимо, спалах на світилі був найбільшим за останні 12 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...