Сила в правді

Навігація

Названо чоловіків, з якими жінки почуваються щасливими

Названо чоловіків, з якими жінки почуваються щасливими
в Новини/Соціальна правда

Дослідники з Університету Флориди дійшли цікавого висновку, що жінки, які мають стосунки із негарними чоловіками, почуваються щасливішими. Виявляється, що такі чоловіки мають більш високу сексуальну активність та здатність піклуватися про свою обраницю.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на buro247.ua.

Для того, щоб це з’ясувати, вчені провели експеримент за участі 113 молодих пар з Даласу у віці 20 років. Оцінивши привабливість обличча та тіла чоловіків, експерти проаналізували, як почуваються у цих стосунках жінки.

Експеримент показав, що жінки, хлопці яких гарні, частіше сидять на дієті, що призводить до розладів харчування, та навіть депресій. Крім того, в таких дівчат частіше фіксували невдоволення собою і, як наслідок, особистим життям. Все це призводить до того, що такі стосунки частіше розпадаються.

Натомість у парі із менш привабливим чоловіком, жінка почувається вільнішою та щасливішою. Виявилося, що таким чоловікам властива більша сексуальна активність. Крім того, вони більш схильні піклуватися про жінку, дарувати подарунки та допомагати у хатніх справах.

Нагадаємо, американські вчені знайшли ефективний спосіб затримати старіння. Про це йдеться в заяві університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо також, фахівці кліники Мейо на підставі чотиримісячного дослідження за участю 40 осіб, дійшли висновку, що домашні улюбленці не лише не псують сон господарів, а навпаки, значно покращують якість відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: