Сила в правді

Навігація

Путін піде з Донбасу за однієї умови, – політолог

в Новини/Політична правда

На думку відомого російського політолога Андрія Піонтковського, політична еліта РФ і рада була б повернути Україні окуповані території Донбасу, але це важко зробити, поки у керма знаходиться Путін.

Переважна частина правлячої еліти РФ, можливо, і погодилася б залишити Донбас, за умови, якщо світова спільнота “забуде” щодо анексії Криму. Однак, підкреслив Піонтковський, Європа та США ніколи не визнають анексію Росією українського півострову, пише “Народна Правда” з посиланням на Апостроф.

Утім, підкреслив Піонтковський, це практично неможливо зробити поки живий Володимир Путін, оскільки для діючого очільника Кремля це означатиме непоправну втрату обличчя.

Тому й очевидний такий великий розрив між, власне, Путіним і більшістю правлячої верхівки, – вважає російській політолог.

Також він звернув увагу на те, що питання влади в Росії вирішуються не на виборах, а “за кулісами”.

Наразі санкції Заходу з одного боку та необхідність ухвалення рішення влади з іншого – викликають неабияку конфронтацію всередині кремлівської верхівки, і політолог не береться прогнозувати, як ситуація розвиватиметься далі.

Нагадаємо, Україна ніколи не відмовиться від своїх територій, але вона визнає Росію агресором і окупантом, такою має бути офіційна позиція держави і тоді Росії з часом доведеться повернути окупований Донбас Україні, вважає російський політолог Андрій Піонтковський.

Нагадаємо також, що Україна має зайняти чітку позицію щодо визнання Російської агресії на Донбасі. Необхідно відкрито визнати Росію агресором, який воює на Сході, та окупував частину України.

Питання стосовно подальшої ескалації агресії Кремля проти України чи завершення конфлікту на Донбасі напряму залежить від визнання російським керівництвом права на існування України як незалежної держави. Так вважає російський політолог та історик, радник колишнього президента СРСР М. Горбачова Віктор Мироненко.

На даному етапі Росія не демонструє ніяких ознак того, що збирається згортати гібридну війну проти нашої держави. А відхід кремлівських військ від кордонів насамперед залежить виключно від України.

Крім того, глава Центру дослідження Російської Федерації, екс-міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко вважає, що після надання Америкою Києву летального озброєння Російська Федерація припинила б свої агресивні дії проти України. За його словами, Кремль в кожній своїй заяві на адресу України показує свій цинізм, тому США потрібно розглянути питання щодо надання зброї Києву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: