Сила в правді

Навігація

У Путіна зробили суперечливу заяву щодо миротворців на Донбасі

в Закордонна правда/Новини/Політична правда

На думку голови Ради Федерації Валентини Матвієнко, у пропозиції Вашингтону щодо можливого розміщення миротворців на ділянці російсько-українського кордону, яка непідконтрольна Україні, немає ніякої логіки.

За словами голови верхньої палати парламенту РФ, мова йшла про те, що миротворці потрібні для забезпечення безпеки місії ОБСЄ, яка працює на лінії зіткнення, тому що у Організації з безпеки і співробітництва в Європі не вистачає можливостей для збройної охорони співробітників на території Донбасу, пише Народна Правда з посиланням на россЗМІ.

Матвієнко зазначил, якщо спостерігачі ОБСЄ знаходитимуться не лише на лінії зіткнення, то й миротворці супроводжуватимуть їх по всій території, забезпечуючи безпеку.

“Іншого сенсу в цих миротворців немає”, – висловила переконання спікер верхньої палати парламенту РФ.

Нагадаємо, в Кремлі пропонують ввести на окупований Донбас озброєну місію ООН, яка захищатиме спостерігачів ОБСЄ. Відповідно до бачення Москви, яке викладено в проекті резолюції Ради Безпеки ООН, термін дії такої місії – 6 місяців.

Нагадаємо також, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов.

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохи змінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: