Сила в правді

Навігація

Вчені довели, що у людини є душа

Вчені довели, що у людини є душа
в Новини

Вчені зі Сполучених Штатів Америки провели унікальне дослідження, за підсумками якого вони зуміли довести, що душа у людини все-таки є. За їх словами, душа присутня в людині навіть тоді, коли мозок вже не працює.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на VladTime.

Вчений Сем Парніа, який працює у Каліфорнійському технологічному інституті, заявив, що дослідники дуже уважно проаналізували людей, які через дорожно-транспортну аварію перебували в стані глибокої коми.

Після того, як люди приходили до тями, вони стверджували, що пам’ятають все і навіть час від часу вони чули голоси інших людей. Пацієнти описували лікарям той період часу, коли їх мозкова діяльність повністю не працювала.

Вчені вивчали тільки тих пацієнтів, у яких рівень кисню в тілі був в нормі. За їх словами, це дуже важливо, оскільки мозок, який недоотримає кисень, не в може запам’ятовувати те, що відбувається навкруги.

Раніше ми повідомляли, що вчені підключили людський мозок до інтернету. Сигнал передавався спеціальному комп’ютеру Raspberry Pi, який у реальному часі відправляв дані програмного інтерфейсу та відображав їх на веб-сайті.

Додамо, також вчені відкрили дивовижні особливості сну поряд із собакою.  За їх словами, домашні улюбленці не псують сон господарів, та навіть в рази покращують якість відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: