Вчені заявили про апокаліпсис на Землі вже наступного року

Вчені заявили про апокаліпсис на Землі вже наступного року
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Експерти дійшли висновку, що вже у наступному році на нашій планеті може відбутися різка зміна кліматичних поясів. Це може дати старт початку періоду трансформації клімату на Землі. “Першою ластівкою” кліматичних змін вчені вважають те, що у пустелі Сахара випав сніг.
Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Радіо Максимум.

У листопаді цього року слід чекати масштабних кліматичних змін. Наприклад, у зв’язку із різким прискоренням потепління в Антарктиді може відбутися повне танення крижаного покриву, внаслідок чого територія материка вкриється рослинністю.

Loading...

На думку експертів, найбільш відчутною зміна кліматичних поясів стане насамперед у тропічних та субтропічних зонах. Згідно з їхніми прогнозами, Японія, США і Африка зазнають значних похолодань та покриються кригою.

Нагадаємо, керівник наукового відділу Університету Нортумбрії припустив, що Малий льодовиковий період розпочнеться вже взимку 2017 року. Такі припущення виникли після того, як британські вчені проводили дослідження в області залежності температурних коливань Землі і плям на Сонці.

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США оприлюднило відео найпотужнішого спалаху на Сонці. Відзначимо, спалах на світилі був найбільшим за останні 12 років.

Суперспалах на Сонці може погубити людську цивілізацію. Про це попереджають фахівці з Гарварду, за словами яких, це явище завдасть непоправної шкоди людству.

Джерело: Народна Правда
загрузка...