Сила в правді

Навігація

Вершбоу: політику Путіна в Україні змінить єдиний метод

в Новини/Соціальна правда

На думку колишнього заступника генерального секретаря НАТО Александра Вершбоу, ключовим моментом, який може змінити ситуацію на Донбасі є перспектива надання Україні американської летальної зброї. Це покаже Путіну, що ціна російської агресії на Донбасі зростатиме.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Радіо Свобода.

Вершбоу зазначив, що підтримка ідеї надання Україні зброї в США є значною, але остаточне рішення прийматиме Трамп.

Серед можливого озброєння, що може отримати Україна, не лише протитанкове, але й високотехнологічні радари, електронне військове спорядження, захищена техніка для комунікацій, та бойові машини.

Крім того, Вершбоу зазначив, що Захід дізнається жорстку правду про Росію крізь призму того, що РФ робить в Україні. Рівень наївності у Європі знизився. Проте є й такі, хто вірить у Росію та в те, що її доля – бути частиною Європи.

Нагадаємо, за словами спеціального представника Держдепу Сполучених Штатів з питань України Курта Волкера, введення миротворців ООН на Донбас може призвести до ще більшого поділу України. Разом із тим, він вважає досягненням те, що Путін взагалі погодився на це.

Крім того, за словами віце-прем’єра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, на те, щоб на Донбасі з’явився миротворчій контингент ООН, навіть після ухвалення рішення про це, необхідно 6-8 місяців. На думку Климпуш-Цинцадзе, активізація РФ питання розміщення миротворчого контингенту на Донбасі, обумовлена політичною ситуацією всередині Росії, що пов’язана із виборами президента РФ у 2018 році.

Нагадаємо також, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: