Сила в правді

Навігація

Як відбуватиметься монетизація субсидій: Зубко пояснив

Як відбуватиметься монетизація субсидій: Зубко пояснив
в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Український уряд продовжує працювати над питанням монетизації субсидій. На даний момент Кабмін розраховує провести монетізацію на рівні теплопостачальних підприємств.

Про це повідомив міністр ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, інформує видання «Народна Правда».

За його словами, країна зробила величезний крок вперед. Вперше будуть прибрані клірингові розрахунки, а також будуть скасовані протоколи, а організаціям будуть направлятися живі кошти по субсидіях українців.

Також він додав, що повністю піде у далеке минуле радянська система розрахунків, що стало головним елементом у питанні монетизації субсидій.

Як відбуватиметься монетизація субсидій: Зубко пояснив

Нагадаємо, в майбутньому в Україні планується введення абонплати за природний газ. Це випливає з зобов’язань нашої держави перед кредиторами з Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Додамо, наступного опалювального сезону одержувачі субсидій будуть платити більше за послуги. Справа в тому, що термін опалювального сезону, згідно якого нараховуються субсидії, скорочено на один місяць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: