Грошова компенсація: хто, скільки і як має сплатити при звільнення працівника

Грошова компенсація: хто, скільки і як має сплатити при звільнення працівника
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У разі звільнення працівника, він має отримати від роботодавця грошову компенсацію за всі невикористані дні відпустки. Розмір виплати за кожен день обчислюється за допомогою встановлення середнього денного заробітку працівника за період минулого календарного року.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Сегодня.

За словами керівника практики Вирішення конфліктів і суперечок JUSCUTUM Антона Куца, у разі невиплати компенсації, роботодавцю загрожують великі штрафи. Як і у випадку невиплати мінімальної заробітної плати, що встановлена державою.

Нагадаємо, в Україні необхідно встановити найменшу ставку для вчителя на рівні 9 тисяч 600 гривень. Законопроект щодо цього рішення вже знаходиться у Верховній Раді, однак для його підтримки може не вистачити голосів народних обранців.

Раніше ми повідомляли, що Гройсман оприлюднив дані щодо підняття зарплат вчителям. Уряд розраховує збільшити зарплату на двадцять п’ять відсотків, а потрібні кошти вже були закладені в бюджет на наступний рік.

Зазначимо, Верховна Рада дала старт освітній реформі, ухваливши новий “Закон про освіту”. В Україні запроваджується 12-річна середня освіта і встановлюється посадовий оклад для педагогічного працівника на рівні 4 прожиткових мінімумів.

Джерело: Народна Правда