Під час ремонту табору «Вікторія» син директора купив елітну нерухомість (фото)

Під час ремонту табору «Вікторія» син директора купив елітну нерухомість (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини

Син директора за вдалим «збігом обставин» під час ремонту табору, в якому загинули діти, став успішним бізнесменом.

Loading...

Син Петроса Саркісяна придбав готель з дерев’яними будиночками, повідомляє «Народна правда» з посиланням на одеський портал «Думська».

За інформацією одеського сайту, в родині директора муніципального дитячого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна відбулися цікава збіги подій. Його 28-річний син Саркіс Саркісян під час ремонту табору обзавівся дорого нерухомістю.

7 травня 2015 року Саркісян-молодший придбав готельно-ресторанний комплекс “Шик і Дим» у Вапнярці Лиманського району Одеської області. Зараз заклад працює під вивіскою «Комфорт».

Купівля збіглася з початком реконструкції «Вікторії». З 2016-му на території комплексу з’явилися дерев’яні «еко-будиночки».

«Буває ж таке!», – дивуються журналісти.

Під час ремонту табору «Вікторія» син директора купив елітну нерухомість (фото) Під час ремонту табору «Вікторія» син директора купив елітну нерухомість (фото) Під час ремонту табору «Вікторія» син директора купив елітну нерухомість (фото)

Нагадаємо, що в суді Саркісян зробив резонансні заяви. Нібито він не міг виконати припис ДСНС щодо усунення несправностей в пожежній сигналізації. За твердженням директора «Вікторії», цим повинна була займатися інша інстанція. Також він повідомив, що управління освіти не виділяла фінансових ресурсів на усунення неполадок з сигналізацією, а дерев’яні корпуси навіть не були прийняті на баланс.

Раніше у страшній пожежі у дитячому таборі “Вікторія” загинуло троє дітей, ще троє – госпіталізовано. Жертвами вогню стали троє дівчат, які були вихованками дитячого хореографічного ансамблю Адель.

Через трагедію в таборі під будівлею одеської мерії батьки та активісти влаштували стихійний мітинг. Люди вимагали відповіді про причини та обставини пожежі. Оскільки мер міста до людей так і не вийшов, почався штурм будівлі – люди намагалися вибити двері.

Джерело: Народна Правда
загрузка...