Повністю знищимо: Трамп приголомшив світ словами щодо КНДР

Повністю знищимо: Трамп приголомшив світ словами щодо КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

США будуть змушені повністю знищити Північну Корею, якщо місцевий диктатор продовжить загрожувати Вашингтону і його союзникам.

Про це повідомляє видання «Народна правда» з посиланням на виступ американського президента з трибуни ООН.

Президент США Дональд Трамп під час свого першого виступу в ході Генеральної асамблеї ООН відзначився войовничою риторикою щодо Північної Кореї. Зокрема, глава Білого дому загрожує повністю знищити ворога.

“У США є багато терпіння, США сильні, але якщо нас змусять захищатися або захищати наших союзників, у нас не залишиться вибору, окрім як повністю знищити Північну Корею”, – сказав Трамп.

При цьому президент США заявив, що Кім Чен Ин виконує місію “самогубство” для себе і свого режиму. Втім, поки що Вашингтон готовий почекати і подивитися за діями свого ворога.

Нагадаємо, що США та їхні союзники у східній Азії посилюють сумісні навчання та припускають, що вирішення проблеми КНДР може знаходитися у військовій площі.

Північна Корея при цьому продовжує сипати погрозами на адресу США. Тепер мова йде про «найбільші біль та страждання», які місцевий режим обіцяє Вашингтону.

Північна Корея має намір продовжувати свої ядерні випробування. Таку заяву зробив одіозний лідер цієї країни Кім Чен Ин.

Джерело: Народна Правда