За польоти в Крим росіяни отримали рекордне покарання

За польоти в Крим росіяни отримали рекордне покарання
Автор Желізняк Олександр в Новини

Російських авіаперевізників за польоти в анексований Крим було оштрафовано на загальну суму 2,72 млрд грн.

Loading...

Про це повідомило агентство “Інтерфакс-Україна” з посиланням на інформацію Державіаслужби, передає видання «Народна правда».

У відомстві нагадали, що рішення РНБО про санкції щодо авіакомпаній Російської Федерації було впроваджено указом президента України від 16 вересня 2015 року. З цього моменту порушили повітряний простір України понад 40 авіакомпаній з країни-агресора.

Санкції до порушників застосовуються у вигляді штрафу. За кожне порушення авіалінії загрожує покарання в розмірі 8 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (136 тис. грн). Дані про порушників Україна отримує завдяки системі управління повітряним рухом Aircon 2100.

“Щодо кількості порушень в розрізі авіакомпаній зведений облік Державіаслужбою не ведеться, тому надати зазначену інформацію не представляється можливим”, – уточнили в відомстві.

Станом на 15 вересня 2017 року жодна штрафна санкція з 2,7 млрд грн не була сплачена. Тому Державіаслужба спільно с профільними міністерствами вживає заходів щодо подачі позовів в міжнародні судові інстанції.

14 вересня Радою ЄС було продовжено дію санкції проти фізичних осіб та компаній, які причетні до порушення територіальної цілісності України. Дія санкцій триватиме до 15 березня 2018 року.

6 вересня, послами країн ЄС було ухвалено рішення про розширення санкції проти РФ через військову агресію в Україні та анексію Крима. Зокрема санкції стосуються 149-и чиновників з Росії та з числа бойовиків, а також 38-и компаній.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...