165 млрд на оборону: куди підуть гроші в 2018 році

165 млрд на оборону: куди підуть гроші в 2018 році
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Держава збереже оборонні витрати на рівні 5% від ВВП, а загальна сума становитиме 164,9 млрд гривень.

Loading...

Такі цифри передбачені проектом Державного бюджету України на 2018 рік, передає видання «Народна правда» із посиланням на Урядовий портал.

В уряді розкрили подробиці запланованих бюджетних витрат на оборону в 2018 році. Зокрема, на програму “Забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовка військ» виділено 60 млрд грн. Ця цифра на 22,4% (на 11 млрд гривень) більша, ніж в поточному році.

Додатковий ресурс також піде на забезпечення продовольством, обмундируванням, та зростання заробітної плати.

«Також у наступному році планується збільшити видатки на лікування військових (на 459 млн гривень до 2,38 млрд гривень), а також на придбання житла для військовослужбовців (на 106,58 млн гривень до 857,6 млн гривень)», – йдеться у повідомленні уряду.

Майже на 66% (до 16,4 млрд гривень) в 2018 році також зростуть видатки на закупівлю і модернізацію військової техніки.

Нагадаємо, український волонтер Юрій Мисягін в інтерв’ю “Народній Правді” розповів про те, як йому вдалося організувати один найбільших проектів підтримки армії, навіщо бійцям в АТО тонни офісного паперу та що зараз волонтери, найчастіше, возять на фронт.

Також стало відомо, протягом шести днів, у період із понеділка, 17 липня, до суботи, 22 липня, на Світлодарській дузі окупанти в місті Стаханів понесли втрати в кількості 23 осіб. Серед них семеро загиблих, шістнадцять поранених, в тому числі важких.

Джерело: Народна Правда
загрузка...