Працюючих пенсіонерів потішили новою нормою

Працюючих пенсіонерів потішили новою нормою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Очільник Міністерства соціальної політики Андрія Рева повідомив, що окремі засоби масової інформації поширили неправдиві дані про те, що нібито працюючим пенсіонерам доведеться вибирати між пенсією і зарплатою. За його словами, в проекті пенсійної реформи немає такої норми.

Loading...

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

“Міністерство соціальної політики офіційно заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності і є неправдивою”, – сказано у посланні.

У відомстві також додали, що законопроект №6614 про пенсійну реформу не має ніяких норм, які обмежують право працюючого пенсіонера на одночасне отримання заробітної плати та пенсії.

Крім цього, для працюючих пенсіонерів планують скасувати оподаткування пенсій, яке було запроваджено раніше.

Зазначимо, бажання виходу людини на заслужений відпочинок, а також розмір пенсії залежатимуть від особистого вибору працівника. Такі інновації стануть можливими після втілення у життя пенсійної реформи Кабміну.

Нагадаємо, підвищення пенсій в Україні відбувається декілька разів у рік. Востаннє пенсії підвищувалися у травні. Наступне “покращення” пенсій заплановано на жовтень. Мінімальна пенсія зросте до 1 373 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...