Розстріл торговця діамантами в центрі Києва: подробиці розслідування

Розстріл торговця діамантами в центрі Києва: подробиці розслідування
Автор Желізняк Олександр в Новини

Розслідування зухвалого розстрілу громадянина Ізраїлю Шахруха Турсунова в ніч проти 24 серпня на вулиці Шота Руставелі в Києві виявило нові деталі.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на “Страну“.

Хоча поліцейські відразу ж повідомили про розкриття вбивства, на думку джерел у поліції, в справі не все однозначно.

Шахрух Турсунов знаходився в одному автомобілі зі своїми майбутніми вбивцями. Група вела в столиці підпільний продаж великих партій контрабандних діамантів.

За свідченням знайомих убитого, кишенькові гроші – 6 тис. дол. – вбивці не чіпали, корисливий мотив відпадає. Убитий знімав елітні квартири і всіляко розкидався грошима.

Між людьми в автомобілі, швидше за все через борги, спалахнула суперечка. За деякими ознаками, в процесі сварки боржники Турсунова почали стріляти в нього ще в салоні. Турсунову вдалося вискочити з машини, але він був достріляний за межами салону.

Намагаючись сховатися, вбивці натрапили на поліцейський наряд і покинули машину. Спіймати вдалося тільки одного – чоловіка з подвійним громадянством Ізраїлю й України, якого заарештували на два місяці без права на заставу.

Джерела повідомляють, що він не визнає провину і говорить, що сам став заручником ситуації. Рятуючи своє життя не кричав і не кликав на допомогу. Так само він пояснює наявність часток пороху на руках і одязі.

Слідчі намагаються встановити учасників розстрілу і шукають очевидців.

Нагадаємо, 19 вересня, в Києві сталася стрілянина. В результаті інциденту в гаражному кооперативі Дарницького району поранено людину.

Крім того, 9 вересня, в столиці на бульварі Кольцова на дитячому майданчику жінка з невідомих причин відкрила стрілянину в бік іншої. Постраждала отримала поранення.

Нагадаємо також, 19 серпня, в Києві біля McDonald’s сталася стрілянина в автобусі.

Як повідомлялося раніше, учні й учителі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства стали свідками стрілянини просто на подвір’ї навчального закладу. В результаті стрілянини постраждав хлопець, який залишився пораненим лежати на землі.

Джерело: Народна Правда