Сила в правді

Навігація

Ctrl-Alt-Del: Білл Гейтс розповів історію виникнення комбінації

Ctrl-Alt-Del: Білл Гейтс розповів історію виникнення комбінації
в Закордонна правда/Новини

Американський мільярдер Білл Гейтс розповів про своє ставлення до популярної комбінації клавіш на клавіатурі комп’ютера Ctrl-Alt-Del, що означає “гаряче перезавантаження”.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на  Радіо Максимум.  

Коли постало питання про комп’ютерну безпеку, засновник Microsoft Білл Гейтс хотів, щоб вхід до операційної системи здійснювався через натиснення однієї кнопки, та інженери IBM, що розробляли клавіатуру комп’ютера, відмовилися створювати окрему клавішу для цього.

Тому, за словами Гейтса, комбінація Ctrl-Alt-Del, була багом, що з’явився через тиск з боку програмістів IBM. Спочатку через це поєднання клавіш планувалося перезавантаження комп’ютера. І придумав його Девід Бредлі, а от популярним зробив вже Білл Гейтс.

“Ми все придумали приблизно за п’ять хвилин, ще за десять хвилин ідею втілили в життя, а потім я почав займатися сотнею інших справ”, – зізнався він.

До речі, як пояснив Гейтс, саме це поєднання клавіш було вибрано не просто так, а щоб уникнути їх випадкового натиснення.

Нагадаємо, раніше один з найбагатших людей планети Джек Ма розповів, як бачить перебудову систему освіти. Бізнесмен стверджує, що світ недооцінює технологічну революцію, яка відбувається зараз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: