Киян розлютив грабіжник, який обчистив стареньку бабцю (відео)

Киян розлютив грабіжник, який обчистив стареньку бабцю (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

У мережі з’явилося шокуюче відео, на якому молода людина грабує в під’їзді жінку похилого віку. Цинічний вчинок не міг залишити байдужими киян, які з жалем констатують, що у деяких грабіжників не залишилося ніяких моральних принципів.

Обговорюване відео зробила одна з камер спостереження, встановлених в під’їзді багатоповерхового житлового будинку. Саме завдяки цьому відео стали відомі подробиці події, передає «Народна Правда».

Loading...

Як видно з відео, жінка похилого віку, яка має проблеми з пересуванням, піднімалася сходами, щоб зайти в ліфт. При цьому грабіжник дочекався, коли старенька увійде в ліфт. Після цього він зайшов в кабіну і щось відібрав у потерпілої, після чого став тікати.

Насамперед жінка спробувала наздогнати грабіжника, але з урахуванням її реальних можливостей, а також необхідності подолання сходового прольоту, нещасної бабусі довелося зупинитися.

Раніше повідомлялося, що грабіжникові у Львові не вдалося втекти з житлового будинку, так як він застряг у вентиляційному отворі. А грабіжник банківської установи в Харкові загинув при спробі втечі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...