Меркель розкритикувала войовничі заяви Трампа щодо КНДР

Меркель розкритикувала войовничі заяви Трампа щодо КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Німеччині і в США по-різному дивляться на подолання загроз з боку Північної Кореї. Таку заяву зробила канцлер Німеччини Ангела Меркель, коментуючи нещодавні висловлювання  президента США Дональда Трампа.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на  Reuters.

Бундесканцлер засудила слова президента США Дональда Трампа, який напередодні заявив, що США здатні знищити КНДР, якщо не буде інших варіантів щодо врегулювання ситуації із ядерними загрозами цієї країни.

В свою чергу Меркель зазначила, що лише санкції і дипломатичні зусилля є єдиним способом примусити північнокорейський режим і його лідера Кім Чен Ина до переговорів.

“Я абсолютно проти подібних погроз. Ми вважаємо будь-які форми військового вирішення проблеми непрйнятними”, – заявила Меркель.

Канцлер Німеччини додала, що наполягатиме на дипломатичному вирішенні протистояння з КНДР. Тому вбачає правильною відповіддю застосування санкцій.

“Всі інші дії щодо КНДР я вважаю помилковими”, – зазначила Меркель.

Нагадаємо,  Дональд Трамп заявив, що США будуть змушені повністю знищити Північну Корею, якщо місцевий диктатор продовжить загрожувати Вашингтону і його союзникам. Такою заявою Трамп шокував під час свого першого виступу в ході Генеральної асамблеї ООН.

Нагадаємо, що США та їхні союзники у східній Азії посилюють сумісні навчання та припускають, що вирішення проблеми КНДР може знаходитися у військовій площі.

Північна Корея при цьому продовжує сипати погрозами на адресу США. Тепер мова йде про «найбільші біль та страждання», які місцевий режим обіцяє Вашингтону.

В той же час Північна Корея не знімає градусу напруження і має намір продовжувати свої ядерні випробування. Таку заяву зробив одіозний лідер цієї країни Кім Чен Ин.

Джерело: Народна Правда