Депутати готують журналістам зміни: без дрес-коду у їдальню ВР більше не зайдеш

Депутати готують журналістам зміни: без дрес-коду у їдальню ВР більше не зайдеш
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Депутати ВР мають намір обмежити кількість журналістів, що працюють у парламенті, а також ввести для них дрес-код та обмежити час їх перебування у парламентській їдальні.
Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Главком.

Крім того, за тим, що роблять журналісти у кулуарах парламенту слідкуватимуть пильніше. Такі пропозиції були висунуті депутатами під час розгляду звіту Управління справами про використання коштів парламенту у першому півріччі. Проте, левову частку часу під час засідання було витрачено на обговорювання діяльності журналістів у стінах ВР.

Депутати нарікали, що через журналістів, які проводять у парламентській їдальні занадто багато часу, вони не можуть “нормально поїсти і поспілкуватися з колегами”. Депутат від Радикальної партії Олег Купрієнко підтримав колегу невдалими жартами на кшталт пропозиції додавати «пурген» в їжу журналістам.

Нагадаємо, Восьме скликання Верховної Ради України є трохи продуктивнішим за попередні два. Утім, такі показники стали можливими лише за завдяки скаженій інтенсивності поданих, так і за кількістю прийнятих законопроектів. Зазначається, що найбільш ефективним подавачем є президент. Кількість же поданих проектів законів під час останньої, шостої, сесії є найменшим за все скликання.

Нагадаємо також, робота на телебаченні завжди дуже цікава та захоплююча, але несе в собі і певні ризики, адже в прямий ефір може потрапити будь-який казус. У звичайний день таке б ніколи не сталося, але переду камерою обов’язково щось може піти не так. Неприємності кореспондентів під час спроби повторити прості трюки, казуси з людьми в кадрі – це звичайна річ.

Джерело: Народна Правда