Киян попереджають по нове шахрайство з картами Приватбанку

Киян попереджають по нове шахрайство з картами Приватбанку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Шахраї не втомлюються вигадувати все нові афери з банківськими картами. Нещодавно стало відомо про ще один вид шахрайства. Про нього розповіла в мережі жителька Києва.

За словами киянки, на рахунок її мобільного телефону вночі надійшло 9 гривень від невідомого абонента. Незабаром з цього ж номера стали надходити дзвінки, причому поговорити з абонентом на іншому кінці було неможливо, навіть якщо жінка намагалася набирати номер сама. До ранку кількість дзвінків досягло 250-ти. А далі почалося найцікавіше, передає «Народна Правда».

Loading...

В результаті номер киянки від «Київстару» був заблокований оператором. А коли ближче до вечора вона дісталася до сервісного центру, їй повідомили, що даний номер їй не належить, і він використовується іншою людиною.

Але головна проблема в тому, що до цього номеру у жінки була прив’язана зарплатна картка «ПриватБанк» і, як виявилося, рахунок вже був на ній спустошений, а пінкод не дійсні, як і пароль для Приват24.

Служба безпеки банку пообіцяла розібратися з ситуацією, і незабаром жінці передзвонили з мобільного номера, запропонувавши провести пробну операцію з перерахування грошей, тільки жінка вже підв’язала свої карти до нового номеру, тому афера у шахраїв не вдалася.

Пізніше в банку підтвердили, що це дійсно були злочинці.

Раніше повідомлялося, в яких випадках постраждалій особі можна розраховувати на повернення викрадених грошей з кредитної карти.

Також повідомлялося про випадки шахрайства, в які потрапили мешканки Києва повіривши в аферу з дорогою косметикою.

Джерело: Народна Правда