Два нові потужні землетруси сколихнули Мексику

Два нові потужні землетруси сколихнули Мексику
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Мексиці після потужного землетрусу, що забрав життя 295 осіб, сталися ще два у штатах Оахака та Чіапас. Про нові поштовхи повідомили в Геологічній службі США.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на  “Укрінформ”.

Loading...

“Геологічна служба США повідомляє про новий землетрус магнітудою 6,2, що стався у Мексиці, а його епіцентр розташовувався у південному штаті Оахака”, – йдеться у повідомленні. Наразі невідомо, чи є жертви та постраждалі від цього стихійного явища.

Зазначається, що саме цей регіон раніше  сколихнув землетрус магнітудою 8,1. Геологічна служба США також повідомляє про інший землетрус – магнітудою 5,8, який стався в штаті Чіапас.

Поштовхи відчували і мешканці столиці країни Мехіко. Там хиталися будівлі й лунали сигнали тривоги.  Інформації про постраждалих поки що немає.

Як повідомлялося раніше,  19 вересня потужний землетрус магнітудою 7,1 балів струсонув Мексику. Повідомляється, що в результаті землетрусу загинуло щонайменше 200 осіб.

Мер Мехіко Мігель Анхель Мансера повідомив про серйозні пошкодження 44 будівель міста, зокрема, мова йде про житлові будинки і школи. Також в результаті землетрусу сталося кілька великих витоків газу і пожеж.

Також сьогодні стало відомо про загрозу виверження вулкану на острові Балі в Індонезії.  З місць можливого виверження вулкану Агунг евакуйовано близько 10 тисяч людей.

Джерело: Народна Правда