Луценко святкував весілля сина у ресторані російського бізнесмена (фото)

Луценко святкував весілля сина у ресторані російського бізнесмена (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Не встигли влягтися пристрасті навколо скандалу з побиттям та нападом на журналістів  “Схем” співробітників УДО, які охороняли територію біля ресторанного комплексу, в якому генеральний прокурор України Юрій Луценко одружував свого сина, як  стало відомо про нову “зраду”.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на 24 Канал.

Як відомо, 9 вересня в Центральному РАЦСі міста Києва взяв шлюб старший син генпрокурора Олександр. Його обраницею стала Анастасія Волохина.

А вже 15 вересня у фешенебельному закладі поблизу Києва пара і їхні щасливі батьки зі своїми численими гостями відсвяткували весілля “по-генпрокурорськи”.

Як з’ясувалось згодом, власником ресторанного комплексу Queen Countrу Club, в якому українські політики гуляли на весіллі сина юрія Луценка, є російський  холдинг Bulldozer Group.

Офіційний сайт Bulldozer Group повідомляє, що в управлінні холдинга знаходяться декілька десятків ресторанів по всьому світу, є серед них заклади і в  Росії, Україні, Казахстані, Китаї та ОАЕ.

Луценко святкував весілля сина у ресторані російського бізнесмена (фото)

 

Сайт холдингу також повідомляє, що президентом Bulldozer Group є росіянин Олександр Орлов, який  є автором понад 20 ресторанних концепцій у Москві, а на  пострадянському просторі вважається однією з найавторитетніших персон у ресторанному бізнесі.

Нагадаємо, у Центральному РАГСі Києва в суботу, 9 вересня, одружився син генпрокурора Юрія Луценка. “Народна правда” публікувала найяскравіші фото з урочистої церемонії.

Також стало відомо, хто приходив на весілля до сина генпрокурора Луценка. Привітати молодят приїздили президент Петро Порошенко, а також з десяток міністрів і нардепів.

Раніше також повідомлялося, що 9 вересня шлюбними узами пов’язав себе ще один політик Сергій Лещенко. Нардеп відсвяткував своє одруження з ді-джеєм Анастасією Топольською.

Джерело: Народна Правда