Кава продовжує життя: скільки чашок вдень варто пити

Кава продовжує життя: скільки чашок вдень варто пити Фото: "alltopstartups.com"
Автор Желізняк Олександр в Без рубрики/Новини

Вчені-медики провели дослідження, в яких взяли участь близько 20 тисяч осіб та з’ясували, скільки насправді кави в день випити людині, аби вона не тільки не зашкодила, а навпаки, допомогла прожити якомога довше, оскільки щоденна порція цього напою запобігає ранній смерті.

Підрахувано, в порівнянні з тими, хто не вживає напій взагалі або робить це вкрай рідко, чотири чашки кави щодня на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%, пише Народна Правда з посиланням на Телеграф.

Loading...

Причину такої ефективності напою для зниження ризиків передчасної смерті вчені бачать в антиоксидантах, які містяться в каві. Зокрема, в поліфенолі – компоненті рослинних продуктів, які виступають в ролі сильних антиоксидантів.

Утім, вчені не радять не налягати на каву, аби продовжити собі життя чи звести до мінімуму ризик серцево-судинних захворювань і передчасної смерті, а збалансувати своє існування спортивними вправами, здоровим харчуванням і, звичайно ж, забути про шкідливі звички.

Нагадаємо, раніше ми оприлюднювали кілька простих рекомендацій, як сповільнити старіння, де рекомендувалося не вживати чай та каву надто часто.

Також ми писали, що від кави варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, аби позбутися целлюліту.

Нагадаємо, ще ми повідомляли, що кофеїн, який міститься в каві, зможе заспокоїти знервовану людину за 3 хвилини.

Джерело: Народна Правда