Названо сік, який бореться з раком і ожирінням водночас

Названо сік, який бореться з раком і ожирінням водночас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В результаті проведеного наукового дослідження встановлено, що при регулярному вживанні соку граната організм отримує захист від стресів і підвищує його працездатність.

Суть експерименту полягала в тому, що його учасники щодня вживали півлітра соку граната протягом двох тижнів, передає «Народна Правда».

Під час експерименту фахівці регулярно вимірювали пульс учасників, а також просили їх заповнювати анкету для з’ясування емоційного настрою і вражень від роботи. Результати показали, що через два тижні практично всі учасники відчували натхнення і ентузіазм по відношенню робочому процесу, а також стверджували поліпшення емоційного стану. Частота їх пульсу була в нормі або знижувалася.

З інших видимих ​​поліпшень констатувалося зниження схильності організму до утворення жирових відкладень, знижувалося кров’яний тиск, що сприятливо відбивалося на зниженні ризику розвитку інсульту, серцевих нападів, ниркової недостатності.

Вчені запевняють, що сік граната може допомогти і в боротьбі з раком, перешкоджати процесу старіння, в соку міститься багато антиоксидантів. Гранатовий сік корисний для людей з анемією, а відвар з шкірки і плівкових перегородок здатний допомогти при опіках, шлункових розладах.

Джерело: Народна Правда