Попередити інфаркт та інсульт допоможе єдиний аналіз

Попередити інфаркт та інсульт допоможе єдиний аналіз Фото: "http://kidney-disease-treat.blogspot.com"
Автор Желізняк Олександр в Без рубрики/Новини

Лікарі наголошують на важливості регулярного проведення досліджень на виявлення порушення жирового обміну, що є передумовою розвитку багатьох важких хвороб. Оскільки гіперхолестеринемія не проявляється симптоматично, тому аналізи на виявлення такого стану потрібно проводити раз на рік. Це наче техогляд для машини, під час якого виявляють приховані порушення в її роботі.

Гіперхолестеринемія свідчить про порушення жирового обміну, що в майбутньому призводить до розвитку важких хвороб. Серед них серцеві недуги, ожиріння, діабет, атеросклероз, подагра, зниження функції щитоподібної залози, пише Народна Правда з посиланням на Експрес.

Людям потрібно регулярно проводити комплексне обстеження жирового обміну, тобто робити ліпідограму. До складу цього аналізу входить визначення рівня холестерину – ліпопротеїдів низької щільності (норма – до 2,5 мілімоля на літр) та високої щільності (понад 1,7 мілімоля на літр). Також визначають рівень тригліцеридів (норма для жінок — 0,45 – 1,98; для чоловіків – 0,57 – 3,60 мілімоля на літр) та індекс атерогенності (понад 3,0). Рівень холестерину не має перевищувати 5,2, але небезпеку становить і надто низький показник (до 4), адже йдеться про джерело енергії, потрібної для забезпечення вищої нервової діяльності, та сировину для утворення статевих гормонів, пояснює головний ендокринолог Києва Володимир Паньків, завідувач відділу профілактики ендокринних захворювань Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин.

Особливо важливий показник ліпопротеїдів низької щільності. Якщо він перевищує норму, це свідчить, що на стінках судин відкладається холестерин. А це загрожує звуженням їх просвіту та утворенням бляшок, що створює передумови для підвищення тиску, розвитку таких важких серцево-судинних хвороб, як інфаркт та інсульт.

Зважаючи на сучасну тенденцію до малорухливого способу життя й неправильного режиму та раціону харчування, такі обстеження рекомендується робити вже після 35 років, хоча раніше вважалося, що перевірку на гіперхолестеринемію слід регулярно проводити особам після 45 років.

Нагадаємо, в результаті проведеного наукового дослідження встановлено, що при регулярному вживанні соку граната організм отримує захист від стресів і підвищує його працездатність. Вчені запевняють, що сік граната може допомогти і в боротьбі з раком, перешкоджати процесу старіння, в соку міститься багато антиоксидантів. Гранатовий сік корисний для людей з анемією, а відвар з шкірки і плівкових перегородок здатний допомогти при опіках, шлункових розладах.

Нагадаємо також, що все населення Землі важить близько 287 мільйонів тонн. При цьому 15 тонн припадають на огрядних людей, а 3,5 тонни – на схильних до повноти. В основу дослідження лягли дані ВООЗ.

Окрім того ми писали, що ані дані про фізичну активність людей з усього світу підтвердили високі показники для України. Американські вчені зібрали дані для складання рейтингу найактивніших і найбільш ледачих країн. Це дозволить виявити глобальні закономірності в поширенні епідемії ожиріння, щоб виробити шляхи вирішення цієї проблеми.

Разом з тим ми повідомляли, що фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Джерело: Народна Правда