Вісім правил боротьбі із безсонням, про які має знати кожен

Вісім правил боротьбі із безсонням, про які має знати кожен
Автор Желізняк Олександр в Новини

Безсоння вкрай негативно позначається на здоров’ї, тому прості правила повинен знати кожний.

Про це повідомляє видання “Народна правда” з посиланням на журнал “Единственная”.

У людини з безсонням розвивається депресія і тривога, з’являються нав’язливі думки – вона стає нервовою та дратівливою.

Щоб запобігти цьому треба знаити, що подушка повинна комфортно підтримувати шию – не занадто великою – щоб голова не загиналася до грудей, і не маленькою – щоб не западала назад.

Варто регулярно стирати простирадла. Електрична ковдра з функцією регуляції температури до комфортного рівня також сприяє гарному сну.

У спальні не повинно бути зайвих меблів та техники, крім ліжка, тумбочки, нічника і трюмо. Гаджети та телевизор за годину до відходу до сну потрібно виключити. Світло екранів, загальмовує вироблення мелатоніну – гормону, що відповідає за сон.

Не треба хвилюватися через безсоння і старатися розслабитися та отримати задоволення від ліжання у ліжку.

Треба скороти вживання алкоголю і кофеїну та кинути курити. Також експерти радять записувати в блоктнот думки, що заважають засинати. Таким чином можно розвантажити голову від зайвого.

Нагадаємо, що відновлення після інсульту дуже важливіше, адже при цьому захворюванні постраждав мозок. Саме той орган, від якого залежить злагоджена робота усіх систем організму без винятку.

Також варто знати, що при регулярному вживанні соку граната організм отримує захист від стресів і підвищує його працездатність. Вчені запевняють, що сік граната може допомогти і в боротьбі з раком, перешкоджати процесу старіння, в соку міститься багато антиоксидантів. Гранатовий сік корисний для людей з анемією, а відвар з шкірки і плівкових перегородок здатний допомогти при опіках, шлункових розладах.

Джерело: Народна Правда
Теги: