Бойовики тікають з Донбасу з єдиної причини

Бойовики тікають з Донбасу з єдиної причини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

За твердженням самих бойовиків, окупанти розбігаються з Донбасу. Головними причинами називають відсутність мотивації та конфліктність у лавах окупантів. Крім того, бойовики більше не хочуть воювати “за ідею”.

Про це заявляють окупанти у соцмережах, інформує “Народна Правда“.

Loading...

Один з бойовиків оприлюднив у соцмережах інформацію, що командир із позивним «Расписной», якому дало наганяй начальство, просто з Донбасу поїхав в окупований РФ Крим «нерви лікувати». Інший бойовик «Леха», покинувши окупований Донбас, втік до Москви і «тепер там життя налагоджувати буде».

Бойовики тікають з Донбасу з єдиної причини

Крім того він наголошує, що терористи більше не бажають воювати “на ідеї” як це було на початку війни три роки тому. Бойовик бідкається, розмірковуючи, що не знає, що може стати достатнім мотивом для окупантів, щоб вони припинили масове дезертирство.

Як це буває в соцмережах, “глас волаючого в пустелі” не залишився без відповіді.

Нагадаємо, так званий «губернатор» з окупаційної російської адміністрації Севастополя розповів про плани з розвитку анексованого українського міста, як «третьої столиці» РФ.

Нагадаємо, що Україна і світова спільнота не визнають ніякі спроби окупаційної влади Севастополя легалізувати свій статус за допомогою фейкових «виборів». 10 вересня МЗС висловив протест на будь-які спроби провести вибори в анексована РФ Криму і в Севастополі.

Раніше також повідомлялося, що екс-заступник міністра фінансів РФ і колишній перший заступник голови правління російського Центробанку Сергій Алексашенко повідомив, що РФ щорічно витрачає на утримання анексованого Криму 3-3,5 мільярдів доларів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...