У Кремлі знову заговорили про “особливий статус” для Донбасу

У Кремлі знову заговорили про “особливий статус” для Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російська Федерація продовжує змінювати свої думки щодо окупованого Донбасу. На цей раз Кремль хотів би, щоб Україна прийняла новий закон про особливий статус окупованої частини країни.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на «Еспресо».

Loading...

Цей закон був прийнятий в 2014 році на три роки, тому 18 жовтня ця «хвороба» розсмокчеться автоматично. Проте в РФ почали нервувати, так як без так званого особливого статусу «впихнути» Донбас назад до Києва не так цікаво.

Для Росії головною метою є анексований Кримський півострів, а ось Донбас – це інструмент, за допомогою якого можна впливати на Київ і за українські гроші.

Москва вдає, що забула про півострів, що є черговою путінською «многоходовочкою», адже всі збитки і проблеми будуть саме у Києва.

У свою чергу, представник Росії в Мінській групі Борис Гризлов повідомив, що РФ наполягає на тому, щоб чинний закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей був продовжений, але його також потрібно доповнити положенням, яке передбачає вступ закону в дію на постійній основі.

Нагадаємо, Україна продовжує робити кроки до вирішення військового конфлікту на Донбасі. Наступним кроком Києва має стати закон про реінтегрецію Донбасу, куди також внесуть пункт про введення на окуповану частину країни миротворчих сил ООН.

Додамо, раніше бойовики повідомляли, що окупанти розбігаються з Донбасу. Головними причинами називають відсутність мотивації та конфліктність у лавах окупантів. Крім того, бойовики більше не хочуть воювати “за ідею”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...