Бойовики спробують пробити сухопутний коридор до Криму

Бойовики спробують пробити сухопутний коридор до Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Після пропозиції президента Російської Федерації Володимира Путіна ввести миротворців на Донбас і повного одобрямсу з боку “ЛДНР” в рядах рашистів знову почалася паніка. І навіть вирішивши, що Росія не збирається кидати “республіки”, російські окупанти все одно в образі на Кремль.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на “Кримінал TV“.

Loading...

Також про те, що Путін не збирається йти з Донбасу, свідчать повідомлення ОБСЄ, прес-центру АТО, бійців і фронтових волонтерів, які пишуть про те, що терористи продовжують активно “закопуватися” і бетонуються практично по всій лінії фронту.

Але ідейним рашистам вже мало існування “ЛДНР” в нинішніх рамках –  вони чудово розуміють немічність і неспроможність “республік” зараз, і бачать вихід з розрухи у розширенні меж “республік”, а значить, в повноцінному наступі на Україну.

І хоча останні  ініціативи Путіна фактично заперечують цей варіант, рашисти продовжують ратувати за припинення російської авантюри в Сирії і хочуть повноцінного вторгнення ЗС РФ в Україні. І для підтримки один одного шукають натяки на цей варіант.

Наприклад, бойовик “Натан Донецький” радіє з того, що Росія вдвічі розширює  трасу Таганрог – Маріуполь (Е 58). Враховуючи те, що великих промислових підприємств або ж великого пасажиропотоку тут немає, бойовик надіється, що ця дорога буде використана для перекидання російських військ під Маріуполь, або ж для пробивання великого сухопутного походу на Крим і Придністров’я.Бойовики спробують пробити сухопутний коридор до Криму

А терорист Анатолій Гелюх тішиться тому, що Україна пропускає транзитом російські потяги через свою територію (кілька десятків км на північному сході Луганської області на північ від Крейдяного) з Москви в Ростов-на-Дону. Саме цими поїздами бойовики і самі їздять в “ЛДНР”, і озброєння перевозять протягом всієї російсько-української війни. При цьому знущаються, що Україна не посміє зупиняти російські поїзди для огляду.Бойовики спробують пробити сухопутний коридор до Криму

Що ж, слід визнати, привід для радості у ворога є: Україна немов втратила ще одну частину Луганської області…

Нагадаємо, російські окупанти розбігаються з Донбасу. Головними причинами називають відсутність мотивації та конфліктність у лавах окупантів. Крім того, бойовики більше не хочуть воювати “за ідею”.

Раніше повідомлялося, що в Кремлі знову заговорили про особливий статус для окупованого Донбасу. Цього разу Росія хотіла б, щоб Україна прийняла закон про особливий статус окупованої частини країни.

До слова, так званий «губернатор» з окупаційної російської адміністрації Севастополя розповів про плани з розвитку анексованого українського міста, як «третьої столиці» РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...