Бутусов заявив про атаку на військові склади у Калинівці

Бутусов заявив про атаку на військові склади у Калинівці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Сепаратисти завдали удару по складу боєприпасів українських військових в Калинівці. Це найбільший склад ЗСУ, який розташований в 20 км від Вінниці.

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов з посиланням на свої джерела, передає «Народна правда».

Loading...

За його словами, в Калинівці добре чутноі вибухи і помітний розліт боєприпасів. Бутусов також зазначив, що склад немаленький – його площа перевищує тисячу гектарів. При цьому він «забитий боєприпасами різних типів».

«Повторюється трагедія Балаклеї і Сватова. 22 вересня був знищений склад ОТУ «Маріуполь» у Новоянісоловці. Зараз вибухає Калинівка, – пише журналіст. – Це був наш другий за значенням склад боєприпасів після Балаклеї. Тобто вже можна передбачити, коли і де рвоне наступного разу. Адже програма розосередження боєприпасів системно провалюється».

Він переконаний, що ця атака ворога дорого обійшлася українській армії, адже позбавила величезних запасів боєприпасів. «Розосередити боєприпаси не вдалося незважаючи на неодноразові напади противника і знищення наших стратегічних запасів», – поскаржився журналіст.

Крім того, Бутусов зазначив, що поки на склад додзвонитися не виходить. І закликав владу піти на надзвичайні заходи, які забезпечили б безпеку боєприпасів.

«За вибух в Сватове зняли з посад купу неугодних і непричетних, за вибух у Балаклеї, де була очевидна вина керівництва Генштабу, не зняли нікого. Сьогодні вибухнув четвертий склад за два роки – він був одним із стратегічних», – додав він.

Нагадаємо, після пропозиції президента Російської Федерації Володимира Путіна ввести миротворців на Донбас і повного схвалення з боку «ЛДНР» у лавах рашистів знову почалася паніка. І навіть вирішивши, що Росія не збирається кидати «республіки», російські окупанти все одно в образі на Кремль.

Також стало відомо, що за останній тиждень бійці ЗСУ на Донбасі знищили 11 і поранили 19 окупантів. Крім того, силами антитерористичної операції було збито безпілотний літальний апарат типу «Орлан».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...