Дев’ять ознак того, що цукор почав шкодити здоров’ю

Дев’ять ознак того, що цукор почав шкодити здоров’ю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Цукор називають “дозволеним наркотиком” нашого часу. Багато людей вживають його у надмірних кількостях та не мислять свого життя без цукерок та тістечок. Разом із тим, цукор здатен завдати організму людини чималої шкоди.

Найбільша кількість цукру міститься у газованих напоях, цукерках тортах та випічці, печиві та молочних десертах, фруктових напоях. Також він присутній і у багатьох солоних продуктах. “Народна Правда“, із посиланням на terrawoman.ua розповість, як зрозуміти, що цукор руйнує ваше здоров’я.

Loading...

Втома

У тих, хто вживає забагато цукру починається втома. Це обумовлено тим, що цукор дає раптове відчуття приливу сил. Проте, коли його рівень у крові знижується, людина відчуває сильну втому. Щоб цьому запобігти, треба використовувати у якості джерела енергії не щось солоденьке, а продукти, багаті на клітковину та білок.

Проблеми зі шкірою

Шкіра також негативно реагує на надлишок цукру. На ній з’являються такі неприємні прояви, як вугри, підвищена жирність, почервоніння.

Постійне бажання їсти солодощі

Потреба постійно “підживитися” чимось солоденьким. Щоб позбутися цього, треба щоразу зменшувати кількість цукру у раціоні. Тут на допомогу можуть прийти корисні солодощі – родзинки, курага, фініки, солодкі фрукти та ягоди.

Перепади настрою

Людина, яка з’їла щось солодке, відчуває миттєве покращення настрою. Але ефект тримається недовго – падає рівень цукру у крові, погіршується настрій, змушуючи знову вжити цукор. Вийти з цього замкненого кола необхідно, бо в результаті людина змушена споживати все більші дози солодкого.

Підвищення ваги

Цукор є одним з головних факторів набору зайвої ваги. Щоб зупинити це треба обмежити його вживання.

Карієс

Також надмірна кількість солодкого є одним з основних чинників виникнення карієсу. Якщо візити до стоматолога стали надто частими – треба обмежувати кількість цукру.

Постійна забудькуватість

Крім того, цукор може призвести до проявів забудькуватості та безсоння. Мозок звикає до постійного надходження глюкози та за найменшої її відсутності починає давати збій.

Солодощі втрачають свій смак

Як і у випадках із будь-яким наркотиком, треба щоразу збільшувати дозу, щоб отримати насолоду. Бо з часом, рецептори стають не такими чутливими, що производить до споживання більшої кількості тістечок та цукерок.

Депресія

Занадто велика кількості цукру може викликати депресію, яка обумовлена запальними процесами у організмі через надлишок цукру.

Нагадаємо, ми розповідали про дієву дієту – порція не повинна перевищувати 5 ложок – тобто 125-150 грамів. Їсти ж можна все і не важливо в який час – головне, щоб проміжок становив 3 години. При цьому прийомів їжі на добу має бути п’ять, можна – шість. Солодке, борошняне, газовані напої все-таки краще не їсти. Тримати дієту можна від 7 до 30 днів – залежно від того скільки кг потрібно скинути.

Нагадаємо, щоб зберегти здоров’я і фігуру потрібно знати про властивості різних видів м’яса.

Крім того, харчування з двох яєць на сніданок може бути найпростішим способом для більш ефективної втрати ваги.

Джерело: Народна Правда
загрузка...