Як освітлити квартиру склянкою з водою (фото)

Як освітлити квартиру склянкою з водою (фото) Фото: "pinterest"
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) створили унікальну енергозберігаючу лампочку, яка спалахує, якщо її просто взяти до рота або поставити в чашку з водою.

На прилавки ОАЕ винахід має потрапити вже наприкінці цього місяця, передає «Народна правда» з посиланням на Gulf News.

За словами його творця, доктора Нобля Інасу, високоефективна лампа Flamber на 9 Ватт, що складається з 18 світлодіодів загальною потужністю 900 люмінів, продаватиметься за 60 дірхам (близько 16 доларів) у всіх супермаркетах країни. Лампочка може працювати без живлення до 25 годин.

Інасіо каже, що новий пристрій загоряється при контакті з вологою, що може дуже допомогти освітлювати будинки в Африці або сільській Індії, а також істотно вплинути на роботи в зонах лиха.

«Ми вважаємо, ми перші, хто придумав таке аварійне освітлення в такому масштабі», – додав доктор Інасу з Керали (Індія), який народився і виріс в ОАЕ.

Як освітлити квартиру склянкою з водою (фото)
XPRESS

Що стосується витрат на встановлення, то така лампочка обходитиметься у 5 дірхам (приблизно 1,4 долара), при цьому майже в 10 разів скорочуються витрати на електроенергію.

Термін роботи у лампи теж чималий. За словами вченого, Flamber гарантовано пропрацює 12 років.

Ще одна особливість – вбудована електростанція, яка дозволяє автоматично перемикатися між режимом живлення від змінного або постійного струму. Повністю лампа заряджається за три години і після цього пропрацює більше доби.

Як освітлити квартиру склянкою з водою (фото)
XPRESS

Нагадаємо, в Сполучених Штатах Америки були схвалені клінічні випробування імплантату, за допомогою якого можна відновити зір, частково або ж навіть повністю. Чіп під назвою Orion, який розробила компанія Second Sight, впроваджується в кору головного мозку.

Ми також писали, що швейцарські кондитери заявили про створення нового виду шоколаду.  Компанію  чорному, білому і молочному шоколаду складе червоний шоколад, який отримав назву Rubу.

Джерело: Народна Правда