Калинівка вибухнула, як і Балаклія: військовий експерт назвав причини

Калинівка вибухнула, як і Балаклія: військовий експерт назвав причини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що вважає ймовірною причиною вибухів в Калинівці недбалість військових, і порівняв пожежу і вибухи в Калинівці з такою ж пожежею, яка сталася раніше в Балаклії.

Про це повідомляє NewsOne, передає “Народна правда“.

Loading...

Експерт заявив, що велика пожежа на складі боєприпасів, швидше за все, стала ся через недбалість військовослужбовців.

“Дуже все схоже на те, як і починалося в Балаклії. Сталося вночі, спочатку теж говорили, що диверсія, а в підсумку все звелося до необережного  поводження з вогнем. Я б розглядав версію “недбалість” і версію “все вкрадено до нас”. Тому що знову звучать від воєначальників заяви, що треба чотири мільярди гривень на закупівлю боєприпасів, що витратили сім мільйонів снарядів, тому версію про диверсію я б ставив на останнє місце”, – сказав експерт.

Нагадаємо, в Калинівці, що за 20 км від Вінниці, сталася масштабна пожежа на складах боєприпасів, що спричинила вибухи. На складах із боєприпасами гасять пожежу 700 ліквідаторів, перекрито шляхи.

Радник міністра внітрішніх справ Зорян Шкіряк назвав вибухи, що сталися на військових складах у Калинівці Вінницької області, ворожою російською диверсією, здійсненою за прямим наказом Путіна.

Також  відомий журналіст Юрій Бутусов написав у Facebook, що ці склади були атаковані. При цьому він підкреслив, що після Балаклеї арсенал у Калинівці є найбільшим складом ЗСУ. І також закликав владу нарешті вирішити проблему з розміщенням боєприпасів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...